Nejspolehlivější způsob zrušení nepříznivého vlivu geopatogenní zóny na lidský organizmus je omezení doby pobytu v prostoru jejího působení. V praxi to znamená především přemístění lůžek, pracovních stolů apod. mimo pásmo působení geopatogenní zóny. Bohužel ne vždy je to z hlediska dispozice konkrétního obytného prostoru možné. V takovém případě se často do ohniska pozornosti majitelů bytů dostávají internetové nabídky rozličných technických prostředků, jejichž prodejci slibují spolehlivé odstínění, nebo odrušení geopatogenních zón. Odstínění, nebo odrušení geopatogenních zón pomocí přírodních, nebo technických prostředků je však velmi sofistikovaná problematika, kterou nelze spolehlivě řešit prostřednictvím e-shopingu, nebo aplikací zjednodušujících přístupů. Nevhodná volba, nebo nepřesné umístění takového prostředku může být i kontraproduktivní. Závěry z nezávislých kontrolních měření, které je po aplikování opatření pro odrušení či odstínění geopatogenních zón následně vždy třeba vykonat, tak zpravidla neprokazují žádoucí pozitivní změny v omezení negativního působení geopatogenních zón. Aplikace neúčinného opatření může, kromě zbytečného finančního výdaje, představovat pro obyvatele bytu i nebezpečný zdroj zcela zavádějícího pocitu bezpečí. Při dlouhodobém působení geopatogenních zón v nezměněné intenzitě pak nelze vyloučit nepříznivé následky.

Pokud jste již na radu nějakého „telestéta-obchodníka“, ekonomicky zkrytě závislého na prodeji těchto technických zařízení, nainstalovali ve vašem bytě opatření k odrušení nebo odstínění geopatogenních zón, nechte si reálnou účinnost tohoto zařízení v konkrétních podmínkách vašeho bytu následně ověřit prostřednictvím nezávislých telestétů.

Telestéti Centra Zdravý prostor nejsou v žádném směru závislí na ekonomických výsledcích, které by vyplývaly z úspěšnosti „přidruženého“ prodeje technických prostředků k odrušování či odstiňování geopatogenních zón. Výsledky našeho měření geopatogenních zón jsou proto vždy nestranné. Odesláním vyplněného formuláře, nebo proklikem do e-mailu v patičce této stránky se nás kdykoliv nezávazně zeptejte na vše, co vás v této souvislosti zajímá. Anebo nám rovnou zavolejte. Rádi Vám s veškerou otevřeností a odpovědností pomůžeme vyjasnit případné pochybnosti o účinnosti vašich nainstalovaných opatření pro odrušování, či odstínění geopatogenních zón.

Mám zájem o měření GPZ:


Informace naleznete též na stránkách www.zdravyprostor.cz .