Geopatogenní zóny v bytě, domě a na pozemcích v Praze a ve Středočeském kraji měří zkušení telestéti pražského Centra Zdravý prostor, zabývajícího se celostní diagnostikou obytného prostoru.

Proč měřit geopatogenní zóny v bytech, domech a na pozemcích?

Snažíte se zdravě jíst, sportovat, dýchat čistý vzduch…ale přestože o sebe pečujete, je tu ještě něco, co často zůstává opomíjeno. Je to vliv energetického pole, v němž ve svých bytech prožíváte většinu svého života. A přitom právě tato okolnost může v kvalitě vašeho života sehrávat docela významnou roli. Může, nebo musí? A týká se to i konkrétně vás? Pokusíme se na tyto otázky odpovědět:

Jak jste si jistě všimli, většina stránek, věnovaných měření geopatogenních zón, pojednává o tomto tématu poměrně ultimativně. A je na úsudku čtenářů aby rozeznali, kdy se jedná o upřímné varování a nebo zda se provozovatel stránek snaží vystrašit geopatogenními zónami čtenáře třeba proto, aby mu za nemalé peníze mohl prodat svůj „jedinečný technický prostředek pro zaručené odrušení geopatogenních zón“. Na těchto stránkách vás strašit nebudeme, protože od vás žádné peníze za jakýkoliv „hardware“ určitě chtít nebudeme.

Tak jak to tedy s vámi a geopatogenními zónami je? Je nespornou pravdou, že každý člověk je citlivý jinak a na něco jiného. A tak pokud právě vy se po dlouhodobějším sezení na určitém místě cítíte namísto odpočinutí spíše unaveni a jinde se vám to nestává, je pravděpodobné, že patříte k jedincům, kteří jsou na vliv geopatogenních zón citlivější. A jestliže ve své posteli spíte špatně a jinde se spánkem nemáte problém, tuto pravděpodobnost to nápadně posiluje. Pro některé lidi může krátkodobý pobyt bezprostředně v místě výskytu geopatogenní zóny představovat určitou stimulaci. Tento efekt je však krátkodobý a při delší setrvání na tomto místě se subjektivní pocit přísunu zvýšené energie vytrácí a spíše proměňuje v únavu, nebo zhoršení nálady. Pokud je v místě působení geopatogenní zóny lůžko, určené k nočnímu odpočinku, nedochází v průběhu spánku k potřebné regeneraci organizmu. Pro silného a zdravého člověka to nemusí nutně znamenat akutní problém. V případě oslabení organizmu se však rekonvalescence prodlužuje a bezproblémový zdravotní stav může postupně ztrácet svoji dosavadní kvalitu. Změřením přítomnosti geopatogenních zón ve vašem bytě a třeba jen příhodným přestěhováním pár kousků nábytku na vhodnější místo můžete získat lepší fyzickou i psychickou pohodu a dobrý spánek. Eliminace zátěže, působené dlouhodobým vlivem geopatogenní zóny, může výrazně přispět k regenraci organizmu a návratu dobrého zdraví. Složitější je to s malými dětmi, které sami tuto okolnost nemohou posoudit. Jejich neklidný spánek by měl tedy být vodítkem pro jejich rodiče.

Každý z nás se v průběhu času proměňuje. A tak se i člověk, který sám sebe pokládá za odolného a silného, může v některé fázi svého života ocitnout v situaci, kdy jeho organizmus je oslaben fyzickými, nebo psychyckými vlivy a je třeba počítat s tím, že tím se změní i jeho (možná pouze domnělá) vyšší rezistence vůči vlivu geopatogenních zón. Ale slíbili jsme , že strašit na těchto stránkách nebudeme. Je tedy na vás, zda předchozí věty přijmete jako upřímné varování. Vlastní rozvahu o svém přístupu k fenoménu působení geopatogenních zón si tak jako tak každý dospělý člověk musí udělat sám.

Podobně, jako si někteří lidé staví přízemní dům, protože myslí na to, že jednou třeba nevyjdou snadno do schodů, tak je pro uvážlivé stavebníky logické i to, že před projektováním dispozic nového domu si nechají na stavebním pozemku nejprve změřit geopatogenní zóny. Případy, kdy jsme pozváni k měření geopatogenních zón v novém domě rok či dva po jeho dokončení, protože jeho majitelé se zde necítí dobře, bývají často bohužel pro obě strany značně emotivní. Byl-li totiž dům postaven na výrazně nevhodném pozemku, může být nalezení dlouhodobě účinného řešení ochrany jeho obyvatel před negativním působením geopatogenních zón i za hranou možného. Dívat se do očí člověku, který se pro získání obydlí fatálně zatížil hypotékou a pokrčit přitom bezradně rameny, je pro nás opravdu nelehké.

Dovolte použít přirovnání: Pokud vy patříte mezi řidiče, kteří rádi riskují i v autě naloženém svojí rodinou, je pravděpodobné, že právě vás stejně žádné varování nepřiměje k tomu, abyste se o prevenci a měření geopatogenních zón ve vašem bytě či domě zajímali. Tradice a zkušenosti, získávané již čtyři tisíce let, se vás nedotknou. Pokud však na těchto stránkách aktivně hledáte řešení, patrně patříte spíše mezi řidiče, kteří ve správnou chvíli umí sundat nohu z plynu a dokáží se zamyslet. Potom vám rádi pomůžeme.

Jak probíhá měření geopatogenních zón v bytech, domech a na pozemcích telestéty Centra Zdravý prostor?

Pomocí odeslání vyplněného formuláře, proklikem do e-mailu v patičce stránky, anebo přímo telefonem se s námi spojte a zeptejte se na vše, co vás v souvislosti s měřením geopatogenních zón ve vašem bytě, domě , či pozemku (parcele) zajímá. Snažíme se vždy co nejrychleji vyjít vstříc a nalézt brzký termín pro uskutečnění měření. Samotné měření geopatogenních zón v rodinném domě běžné velikosti zabere obvykle přibližně dvě hodiny a poté je čas na společné hledání nejlepšího řešení k vyloučení vlivu geopatogenních zón na obyvatele domácnosti. Obvyklým doporučením bývá vhodné přemístění lůžek, sedacího nábytku a pracovních stolů z místa prokázaného působení geopatogenních zón. Přejeme vám, aby právě u vás bylo toho potřebného stěhování co nejméně.

Mám zájem o měření GPZ: