Naše ceny za měření geopatogenních zón jsou transparentní a předem s vámi dohodnuté. Nezkrýváme se za žádné blíže nespecifikované dotace (vždyť přece žádné dotační programy na mapování GPZ ve skutečnosti nejsou nyní vypisovány!) a nebudeme vás v okamžiku identifikace škodlivé zóny (například pod postýlkou vašich dětí) emotivním vnucováním „zpracovávat“ ke koupi nákladných opatření pro její odrušení, kterého byste po opadnutí emocí s největší pravděpodobností litovali.

Termínově se snažíme vždy vycházet co nejoperativněji vstříc. Pokud si potřebujete cokoli nejprve ujasnit, neváhejte nás telefonicky nebo e-mailem kontaktovat.

Každý obytný prostor je originál a tak k němu přistupujeme a hledáme specificky pro vás nejvýhodnější řešení. Od práce neodcházíme, dokud nejsme s výsledkem plně spokojeni.

Ceník pro měření geopatogenních zón

Cena za měření geopatogenních zón v bytech a domech je od 500,- Kč v závislosti na rozsahu požadovaného měření a na velikosti či členitosti měřeného objektu. Konkrétní cenu za měření geopatogenních zón ve vašem bytě či domě dohodneme spolu předem.

Cena za měření geopatogenních zón na přístupném pozemku s rozlohou 1000 m2 = 1.750,- Kč. Konkrétní výše dohodnuté ceny se odvíjí od velikosti měřené plochy a přístupnosti zaměřovaného území.

Množstevní slevy : Při současném měření dvou a více objektů (např. dům a pozemek, nebo více bytů v jednom domě je cena za měření každého dalšího objektu výrazně zvýhodněna.

Dopravné :

  • Území Prahy …….. zdarma.
  • Mimo území Prahy ….. 4,- Kč/1 km tam i zpět od hranice Prahy, nebo dohodou.

V případě požadavku na písemné vypracování zprávy o měření geopatogenních zón je dodání zprávy účtováno nad rámec dohodnuté ceny za zaměření a vyznačení GPZ.